newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-01-15
USD3,7466+0,38%
EUR4,5480+0,16%
CHF4,2219+0,37%
GBP5,1104+0,30%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Klienci mBanku wpłacą i wypłacą gotówkę w oddziałach MultiBanku

2011-05-16

mBank rozszerza możliwość dokonywania wpłat i wypłat gotówkowych o sieć 72. oddziałów MultiBanku. Z nowej usługi będą mogli skorzystać Klienci indywidualni oraz firmowi.

Klienci mBanku wpłacą i wypłacą gotówkę w oddziałach MultiBanku

mBank rozszerza sieć obsługi gotówkowej dla Klientów indywidualnych i firmowych, udostępniając usługę dokonywania wpłat i wypłat gotówki w placówkach MultiBanku, będącego także częścią Pionu Bankowości Detalicznej BRE Banku SA.  Jako pierwsi z usługi skorzystają Klienci w Łodzi, jednak w kolejnym etapie usługa dostępna będzie w oddziałach MultiBanku w całej Polsce.

W ramach obsługi gotówkowej Klienci mBanku mogą obecnie korzystać z sieci 245. maszyn depozytowych na terenie całego kraju oraz ok. 4,4 tys. bankomatów. W zakresie wpłat gotówkowych do dyspozycji Klientów pozostaje także sieć sklepów Żabka i Freshmarket. Dzięki wprowadzeniu nowej usługi, sieć ta rozszerzy się o 72. prestiżowe oddziały MultiBanku w całej Polsce.

Obsługa gotówkowa w oddziałach MultiBanku stanowi uzupełnienie sprawdzającego się od lat modelu, proponowanego przez mBank, w którym codzienne wpłaty i wypłaty gotówki można wygodnie realizować we wpłatomatach i bankomatach. Nic nie stoi jednak  na przeszkodzie, aby klient mBanku, który na co dzień obsługuje się samodzielnie przez internet, w razie potrzeby wpłaty lub wypłaty większych sum mógł skorzystać z oddziałów MultiBanku - informuje Paweł Kucharski, dyrektor banku ds. marketingu i rozwoju biznesu bankowości detalicznej BRE Banku.

Spośród dostępnych na rynku, usługa wyróżnia się wygodnym, zdalnym sposobem awizowania każdej wypłaty. Jako jedyny bank w Polsce, mBank umożliwia awizację nie tylko telefoniczną (za pośrednictwem mLinii), ale także za pomocą serwisu transakcyjnego, po zalogowaniu się do konta.

Minimalna kwota jednorazowej wpłaty wynosi 10 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD. Wysokość jednorazowej wypłaty może wynosić minimum 20 tys. PLN, 500 EUR lub 500 USD, przy czym Klienci powinni pamiętać o każdorazowym zaawizowaniu wypłaty w placówce MultiBanku.  

Dla Klienta indywidualnego operacja wpłaty i wypłaty wiąże się ze stałą prowizją w wysokości 9 zł, w przypadku Klientów firmowych prowizja wynosi 0,5 proc. wartości dokonanej transakcji.

Operacji wpłat i wypłat mogą dokonywać właściciele rachunków tj. eKONTO, mBiznes KONTO, eMAX walutowy EUR, eMAX walutowy USD, mBiznes MAX walutowy EUR, mBiznes MAX walutowy USD.


źródło: www.mbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Pożyczki hipoteczne
Porównaj raty kredytów aby mniej płacić. Zobacz na jaki kredyt hipoteczny możesz liczyć.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości