newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2022-05-20
USD4,3832-0,90%
EUR4,6366-0,14%
CHF4,5061-0,53%
GBP5,4735-0,11%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


MultiPakiet rachunek firmowy w MultiBanku

2012-06-04

MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku

Klienci będą mogli również wydzierżawić za jego pośrednictwem… terminal płatniczy, który zostanie im dostarczony w ciągu dwóch dni od uruchomienia konta.

MultiBank wprowadza drugi z trzech zaplanowanych na ten rok pakietów branżowych. Pierwszy MultiPakiet Transport uruchomiony został  pod koniec stycznia tego roku i skierowany jest do przedstawicieli firm transportowych. Teraz ze specjalnej oferty produktowej mogą też korzystać właściciele mikrofirm działających w sektorze handlu, usług i gastronomii. Ostatni z pakietów branżowych przygotowywanych w MultiBanku wprowadzony zostanie pod koniec tego roku. Jego oferta dopasowana będzie do potrzeb osób prowadzących własną działalność gospodarczą z obszaru tzn. wolnych zawodów.

MultiPakiet dla Handlu i Usług to produkt łączący rachunek firmowy z dzierżawą terminala płatniczego. Klient zakładając konto firmowe może jednocześnie zamówić w banku terminal POS, który zostanie dostarczony na wskazany przez niego adres w ciągu dwóch dni roboczych od momentu podpisania umowy. Urządzenie oprócz podstawowej funkcjonalności umożliwia również dokonywanie szybkich transakcji zbliżeniowych oraz pozawala na wypłatę gotówki przez klienta w kasie sklepu,czyli tzw. cashback.

- W ciągu siedmiu lat (od 2004 roku do 2010 roku) liczba transakcji bezgotówkowych dokonywanych przez Polaków wzrosła ponad czterokrotnie, podczas gdy w tym samym czasie liczba wydanych kart płatniczych niespełna dwukrotnie. Oznacza to, że płacąc za zakupy czy usługi coraz częściej sięgamy po „plastikowe” pieniądze – mówi Bogna Antosiak, odpowiedzialna za wdrożenie nowego produktu do oferty MultiBanku. - Jednocześnie stopień nasycenia rynku punktami handlowo-usługowymi, umożliwiający dokonywanie płatności kartami, nadal jest niewielki i w zależności od różnych statystyk wynosi 19-38 proc. Zatem klienci płacący  za zakupy kartami nie zawsze mogą to zrobić, a właściciele sklepów czy restauracji tracą w ten sposób szansę zwiększenia obrotów i poszerzenia swojej grupy klientów. Nasza propozycja ma im to ułatwić, w dodatku pozwalając zaoszczędzić czas potrzebny na załatwianie dodatkowych umów związanych z leasingiem terminala – dodaje.

Co więcej, w ramach pakietu jego użytkownicy zyskują również możliwość dokonywania bezpłatnych wpłat gotówki w dowolnej placówce banku oraz dostęp do darmowej karty płatniczej.

- Dzięki temu klienci mogą znacznie ograniczyć koszty związane z wpłatą codziennych utargów do banku. Teraz mogą to robić bezpłatnie nie tylko poprzez sieć ponad 260 wpłatomatów dostępnych w ramach pakietu, ale też bezpośrednio w oddziale banku. Zazwyczaj w placówce za tego typu usługę musieliby zapłacić od kilku do nawet kilkunastu złotych – mówi Bogna Antosiak z MultiBanku.

 

W ramach MultiPakietu dla Handlu i Usług bank oferuje klientom:

  • rachunek firmowy i terminal POS (prowizja od transakcji bezgotówkowych realizowanych w terminalu POS w wysokości 1,69%, min. 0,1 zł), w cenie 65 zł miesięcznie,
  • bezpłatne wpłaty gotówkowe w placówkach MultiBanku i sieci ponad 250 wpłatomatów,
  • 10 bezpłatnych przelewów krajowych do innych banków w miesiącu przez internet lub automatyczny serwis telefoniczny,
  • bezpłatne przelewy do ZUS i US przez internet,
  • bezpłatne wydanie i prowadzenie karty debetowej do rachunku firmowego,
  • dostęp do ponad 4800 bezpłatnych bankomatów (w sieci Euronet, BZ WBK, Cash4You, eCard),
  • wsparcie eksperta ds. klientów firmowych w placówkach MultiBanku w zakresie bieżącego zarządzania finansami firmy.

 


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

dbNET Biznes - bezpłatny rachunek internetowy dla firm
dbNET Biznes - nowy, bezpłatny rachunek internetowy dla mikrofirm oraz db Firma Plus - nowa oferta dla większych firm segmentu MSP

Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń
Dla Klientów planujących otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową, którzy chcieliby szczególnie zadbać o swoje środki, Getin Bank przygotował bezpłatne ubezpieczenie.

Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw
Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BPPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.

Tańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku ŚląskimTańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski obniżył opłaty za przelewy elektroniczne dla klientów z grupy Małych Firm. Zmiany obowiązują od 1 maja br.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe
Najprostsza forma kredytu. Poznaj bogatą ofertę kart na polskim rynku.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości