newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-05-17
USD3,7288-0,23%
EUR4,5298-0,04%
CHF4,1347-0,16%
GBP5,2602+0,06%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw

2012-02-27

Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw Wiedząc, jak dużą wagę przedsiębiorcy przywiązują do kosztów współpracy z bankiem, przygotował ofertę, dzięki której osoby prowadzące działalność gospodarczą w skali mikro będą mogły bezpłatnie skorzystać z usług, dostępnych do tej pory tylko dla klientów indywidualnych.

Dzięki nowej ofercie klienci biznesowi Alior Banku otrzymają dostęp do bezpłatnej obsługi gotówkowej i bezgotówkowej, bezprowizyjnych przelewów krajowych oraz zagranicznych a także preferencyjnych pożyczek oraz pakietu dodatkowych usług.

"Mikroprzedsiębiorcy oczekują od banków atrakcyjnej oferty podstawowych usług pozwalających efektywnie zarządzać finansami, zbliżonej cenowo do tej jaką mają obecnie do dyspozycji klienci indywidualni. Robimy duży krok, aby spełnić te oczekiwania" - mówi Krzysztof Czuba, Wiceprezes Zarządu Alior Banku.

Alior Bank zaproponował swoim klientom Rachunek Gotówkowy i Rachunek Inwestycyjny. W ramach obu rachunków klienci mogą skorzystać z bezpłatnego obrotu gotówkowego, obejmującego wypłaty w oddziałach banku i bankomatach na terenie całego kraju oraz wpłaty we wrzutniach i placówkach banku. Oba rachunki zapewniają także bezprowizyjną realizację przelewów krajowych i zagranicznych, zlecanych zarówno poprzez System Bankowości Internetowej, jak i w oddziałach.

Prowadzenie Rachunku Gotówkowego jest bezpłatne dla wszystkich, którzy otworzą w Alior Banku konto osobiste dla klientów indywidualnych oraz skorzystają z jednego z wybranych produktów dedykowanych dla klientów biznesowych: ubezpieczenia grupowego, ubezpieczenia majątkowego lub dowolnego produktu kredytowego.

Oferta Rachunków Inwestycyjnych Banku stwarza natomiast mikroprzedsiębiorcom możliwość odkładania środków na przyszłą emeryturę w ramach ubezpieczenia grupowego. Miesięczna składka w wysokości 200 zł, 400 zł lub 1 000 zł za ubezpieczenie jest odprowadzana przez bank
w imieniu klienta. Co ważne, koszty prowadzenia rachunku bankowego podlegają odliczeniu od przychodu przedsiębiorstwa. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny pakiet Assistance, a środki zgromadzone na rachunku bieżącym są oprocentowane na poziomie 2% w skali roku.

Mimo, że większość mikroprzedsiębiorców finansuje swoją działalność ze środków własnych, to jednym z kluczowych oczekiwań wobec banków jest oferta korzystnych warunków kredytowych. Potrzeby te zostały uwzględnione przy konstruowaniu nowej oferty banku. Już teraz przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty specjalnej pożyczki gotówkowej do kwoty 100 000 zł bez zabezpieczeń, w wkrótce oferta Alior Banku dla mikroprzedsiębiorstw zostanie poszerzona o dodatkowe produkty kredytowe.

Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

MultiPakiet rachunek firmowy w MultiBanku
MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku

dbNET Biznes - bezpłatny rachunek internetowy dla firm
dbNET Biznes - nowy, bezpłatny rachunek internetowy dla mikrofirm oraz db Firma Plus - nowa oferta dla większych firm segmentu MSP

Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń
Dla Klientów planujących otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową, którzy chcieliby szczególnie zadbać o swoje środki, Getin Bank przygotował bezpłatne ubezpieczenie.

Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BPPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.

Tańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku ŚląskimTańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku Śląskim
ING Bank Śląski obniżył opłaty za przelewy elektroniczne dla klientów z grupy Małych Firm. Zmiany obowiązują od 1 maja br.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Konto firmowe
Łatwo dostępne dopuszczalne saldo debetowe. Dostęp do wielu produktów oszczędnościowych i kredytowych.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości