newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-01-15
USD3,7466+0,38%
EUR4,5480+0,16%
CHF4,2219+0,37%
GBP5,1104+0,30%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Nowe pakiety dla małych i średnich firm w BRE Banku

2009-06-03

BRE Bank przygotował nową ofertę pakietową dla małych i średnich firm. Połączył w niej wysokiej jakości doradztwo, partnerskie zasady współpracy i szeroki zakres preferencyjnych warunków korzystania z usług finansowych.

Uproszczone procedury i większa elastyczność pakietów ułatwiają profesjonalne zarządzanie finansami, sprawne prowadzenie i kontrolowanie rozliczeń, korzystne lokowanie nadwyżek oraz pozyskiwanie finansowania. Przedsiębiorcom oczekującym profesjonalnej obsługi w zakresie bieżących rozliczeń, bezgotówkowych i gotówkowych Bank proponuje Pakiet Nowy EFEKT. Bardziej wymagające firmy, działające na szerszą skalę w kraju, jak i współpracujące z zagranicą, mogą skorzystać z szerszego zakresu preferencyjnych warunków w Pakiecie Nowy EFEKT Plus.

Nowa oferta pakietowa adresowana jest do firm prowadzących księgi rachunkowe, których roczne przychody ze sprzedaży nie przekraczają równowartości 50 mln PLN. Jej wprowadzenie wpisuje się w realizowaną przez BRE Bank od kilku lat strategię wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. poprzez dostarczanie rozwiązań dostosowanych do specyfiki sektora i jego potrzeb.

„Sektor małych i średnich firm pozostaje dla BRE Banku jednym z kluczowych segmentów rynku. Podstawą wdrożonego modelu biznesowego dla MSP i źródłem konsekwentnie wzmacnianej przewagi konkurencyjnej jest wysoka jakość oferty i obsługi Klienta, umożliwiająca budowanie dobrych, trwałych relacji, pozwalających elastycznie wspierać rozwój firm stosownie do sytuacji konkurencyjnej i makroekonomicznej„ - mówi  Przemysław Gdański. członek zarządu, Dyrektor Banku ds. Bankowości Korporacyjnej.

Nowa oferta powstała na bazie wieloletnich już doświadczeń BRE Banku w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, stąd twórcy nowych pakietów skoncentrowali się na usługach najczęściej przez nie wykorzystywanych, udostępnianych na przejrzystych warunkach. Jest równocześnie bardzo otwarta na rozwój firmy i jej współpracę z bankiem.

Pakiet Nowy EFEKT obejmuje:

 • preferencyjne warunki prowadzenia rachunku bieżącego w PLN, z możliwością otwarcia aż 98 rachunków pomocniczych bez dodatkowych opłat,
 • zarządzanie rachunkami oraz dostęp do bieżącej oraz historycznej informacji o saldach i obrotach na rachunkach przez 24h poprzez internetową platformę transakcyjną iBRE,
 • preferencyjne warunki realizacji przelewów złotowych za pośrednictwem systemu iBRE,
 • wygodny dostęp do gotówki i możliwość realizacji transakcji bezgotówkowych, na miejscu, jak i na odległość, za pośrednictwem telefonu, faksu czy Internetu dzięki kartom płatniczym Visa BRE Business,
 • bezpieczne wpłaty gotówki w formie zamkniętej,
 • możliwość korzystnego inwestowania wolnych środków poprzez system iBRE w formie lokat terminowych,
 • możliwość ubiegania się o kredyt w rachunku bieżącym do 600 000 PLN lub równowartości w walutach obcych, decyzja kredytowa jest podejmowana w ciągu maksymalnie 7 dni.

Pakiet Nowy EFEKT Plus obejmuje produkty dostępne w Pakiecie Nowy EFEKT oraz dodatkowo:

 • preferencyjne warunki realizacji przelewów SEPA za pośrednictwem systemu iBRE,
 • możliwość negocjowania transakcji wymiany walut,
 • wygodną realizację płatności służbowych dzięki szerokiej ofercie kart płatniczych, z limitami i sposobem rozliczania dostosowanym do potrzeb firmy,
 • maksymalnie efektywne wykorzystanie bieżących środków na rachunku dzięki prowadzeniu Automatycznej Lokaty Jednodniowej,
 • możliwość finansowania również w formie leasingu i faktoringu.

„Oferty pakietowe nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem małych i średnich firm. W BRE Banku wybiera je ponad połowa nowych klientów MSP. Dotychczasowe doświadczenia wskazują, że niebagatelne znaczenie ma zarówno możliwość korzystania z usług na preferencyjnych warunkach, jak i opieka indywidualnego doradcy, który jest stałym, głównym punktem kontaktu z Bankiem, aktywnie współpracuje z firmą i poszukuje dla niej najlepszych rozwiązań. Pracując nad nową ofertą pakietów EFEKT postawiliśmy na połączenie obu atutów – mówi Marcin Lucimiński, dyrektor Biura Małych i Średnich Przedsiębiorstw BRE Banku.

Wdrożone standardy współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz stałe zaangażowanie BRE Banku we wspieranie ich rozwoju potwierdzają opinie ekspertów, m.in. zwycięstwo w konkursie „Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców” oraz nagroda „Quality International 2009” przyznana za funkcjonujący model biznesowy zarządzania obsługą i relacjami z klientami MSP.


źródło: www.brebank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

MultiPakiet rachunek firmowy w MultiBanku
MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku

dbNET Biznes - bezpłatny rachunek internetowy dla firm
dbNET Biznes - nowy, bezpłatny rachunek internetowy dla mikrofirm oraz db Firma Plus - nowa oferta dla większych firm segmentu MSP

Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń
Dla Klientów planujących otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową, którzy chcieliby szczególnie zadbać o swoje środki, Getin Bank przygotował bezpłatne ubezpieczenie.

Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw
Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BPPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe - porównanie
Karty kredytowe, na które stać każdego. Oferta wielu banków w jednym miejscu.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości