newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-01-15
USD3,7466+0,38%
EUR4,5480+0,16%
CHF4,2219+0,37%
GBP5,1104+0,30%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Pięciogwiazdkowy mBank dla firm!

2009-09-17

mBank zwyciężył w prestiżowym rankingu „Najlepszy Bank dla małych i średnich firm", przygotowywanym przez miesięcznik Forbes.

Pięciogwiazdkowy mBank dla firm!

Cieszymy się, że po raz kolejny oferta mBanku została doceniona w tak prestiżowym rankingu. Pierwsze miejsce zdobyliśmy już w 2007 r. i ponownie znajdujemy się na podium. Budujący jest fakt, że doceniono otwartość modelu mBanku na firmy rozpoczynające działalność oraz wysoką jakość naszych usług przy minimalnych kosztach po stronie Klientów. - mówi Tomasz Czudowski, dyrektor marketingu mBanku.

Ranking "Najlepszy Bank dla małych i średnich firm" powstaje na podstawie zestawień kosztów, kluczowych dla Przedsiębiorców, m.in.: opłaty za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy, wypłaty gotówki z bankomatów oraz oprocentowanie produktów finansowych.  

Umacnianie pozycji oferty mBIZNES na rynku potwierdza utrzymująca się dynamika wzrostu liczby Klientów i ich uproduktowienia. Obecnie już ponad 260 000 firm korzysta z oferty mBanku, z czego 33 tys w ciągu 8 miesięcy tego roku. Dzięki wysokooprocentowanemu rachunkowi mBIZNES plus dynamicznie rośnie udział w rynku depozytów mikrofirm. O tym jak ważny dla mBanku jest segment mikrofirm niech świadczy ciągły rozwój oferty - do początku września Klienci mogą ubiegać się o kartę kredytową dla firm. Jeszcze w tym roku w ofercie dla firm pojawią się karty Mastercard, a na przełomie roku możliwość prowadzenia rachunków bankowych dla spółek z o.o. z kapitałem poniżej 50 tys zł - mówi Marek Piotrowski, Dyrektor linii mBIZNES w mBanku.

mBank w swojej ofercie dla mikrofirm posiada także:

  • rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto z limitem kredytowym do 10 tys na start,
  • rachunek oszczędnościowy mBIZNES plus nawet 5%,
  • kartę debetową Visa Business Electron, wydawaną bezpłatnie do mBIZNES konta (opłata miesięczna: 3,5 PLN),
  • nowość: kartę kredytową Visa Business Credit, wydawaną bezpłatnie, limit do 100 tys., okres bezodsetkowy do 54 dni,
  • kartę obciążeniową Visa Business, nawet do 20 tys. limitu bez żadnych dokumentów i opłaty z wydanie karty,
  • kredyt w rachunku oraz kredyt hipoteczny, do 4 mln zł na 20 lat

Wspierając Klientów biznesowych mBank prowadzi serwis mikroFirmy.pl, ułatwiający poszukiwanie wiarygodnych kontrahentów. Zasadniczą częścią serwisu jest katalog branżowy, w którym znajdują się wizytówki firm zarejestrowanych w serwisie. Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania Użytkownicy mają pewność, że przeglądane wizytówki zawierają prawdziwe dane, potwierdzone przez mBank.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla nowoczesnych klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów, w tym 260 tys. Klientów firmowych.


źródło: www.mbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

MultiPakiet rachunek firmowy w MultiBanku
MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku

dbNET Biznes - bezpłatny rachunek internetowy dla firm
dbNET Biznes - nowy, bezpłatny rachunek internetowy dla mikrofirm oraz db Firma Plus - nowa oferta dla większych firm segmentu MSP

Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń
Dla Klientów planujących otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową, którzy chcieliby szczególnie zadbać o swoje środki, Getin Bank przygotował bezpłatne ubezpieczenie.

Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw
Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BPPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe
Porównaj karty kredytowe. Wybierz swoją i zamów on-line.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości