newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-01-15
USD3,7466+0,38%
EUR4,5480+0,16%
CHF4,2219+0,37%
GBP5,1104+0,30%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Pierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim

2011-05-09

ING Bank Śląski wprowadził do oferty nową kartę płatniczą - Visa Corporate Charge dla klientów z segmentu korporacyjnego.

Pierwsza na rynku karta Visa Corporate w ING Banku Śląskim

Nowa karta obciążeniowa Visa Corporate ING Banku Śląskiego z odroczoną płatnością pozwala dostosować parametry karty do indywidualnych potrzeb klientów korporacyjnych. Firma sama decyduje o najważniejszych atrybutach karty, w tym o maksymalnym okresie bezodsetkowym spłaty, mając do wyboru 5, 10, 15, 20, a od 22 maja br., nawet 23 dni. Klienci także mogą wybrać jeden z sześciu cykli rozliczeniowych karty oraz zadecydować o formie spłaty wykorzystanego limitu wydatków karty - z rachunku  posiadacza karty lub jej użytkownika. Opłaty związane z kartą:

  • opłata roczna za użytkowanie karty – 150 zł,
  • prowizja od transakcji bezgotówkowych – 1,5% kwoty transakcji,
  • prowizja od wypłat gotówkowych – 3% kwoty transakcji, min. 4 zł.

Karta obciążeniowa VISA Corporate z odroczoną spłatą to elastyczne rozwiązanie pod względem sposobów i terminów rozliczania zadłużenia kartowego. W odróżnieniu od tradycyjnych kart obciążeniowych, rozliczenie zadłużenia karty może nastąpić nawet do 20 dni po zakończeniu cyklu rozliczeniowego. W efekcie, karty te dają więc możliwość krótkoterminowego finansowania, nawet do 50 dni – powiedziała
Ewa Łuniewska, Dyrektor Banku w Korporacyjnej Sieci Sprzedaży w ING Banku Ślaskim.

Z zadowoleniem przyjmujemy wydanie przez ING Bank Śląski, jako pierwszy w Polsce bank, karty Visa Corporate czyli karty służbowej dla dużych firm i korporacji, która m.in. umożliwia im lepsze zarządzanie wydatkami ponoszonymi przez pracowników. Rozpoczęcie wydawania w Polsce kart Visa Corporate  to przejaw dojrzałości naszego rynku pod względem zapotrzebowania ze strony dużych organizacji gospodarczych na tego rodzaju karty – powiedział Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce.  

Karty Visa Corporate to karty płatnicze organizacji Visa przeznaczone dla dużych firm i korporacji, które zazwyczaj wyposażają w takie karty służbowe wielu swoich pracowników. Karta zapewnia m.in. zwolnienie firmy od odpowiedzialności za nieuprawnione użycie karty przez pracowników, dodatkowe ubezpieczenia użytkownika karty, wskazanie rekomendowanych specjalistów w zakresie opieki zdrowotnej i prawnej, oraz usługę „assistance”. Firma otrzymuje także dane dotyczące płatności kartami w formie elektronicznej, a stosowanie odpowiedniego oprogramowania umożliwia bardziej efektywne zarządzanie wydatkami dokonywanymi przy pomocy takich kart – ich rozliczanie, księgowanie czy analizę, które może m.in. umożliwić działowi zakupów negocjowanie lepszych umów np. z sieciami hoteli, gdzie zatrzymują się pracownicy.

Dodatkowo, zarówno posiadacz, jak i użytkownik karty otrzymują bezpłatny pakiet ubezpieczeń obejmujący:

  • Pakiet PZU Bezpieczny Biznes – ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty w wyniku rabunku albo kradzieży karty,
  • PZU Pakiet Podróżny – ubezpieczenia podróżne stanowią ochronę dla użytkowników kart na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych w czasie ich pobytu poza granicami Polski. Zakres ubezpieczenia obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia, NNW, ubezpieczenie bagażu podróżnego
    i opóźnienie jego dostarczenia, ubezpieczenie opóźnienia lotu, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym oraz szereg usług assistance.

źródło: www.ingbank.pl



Zobacz więcej:




Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Kredyt samochodowy
Szybka droga do Twojego nowego samochodu. Porównaj oferty i warunki największych polskich banków.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości