newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-02
USD3,9528-0,16%
EUR4,4659+0,44%
CHF4,1920+0,28%
GBP4,9500+0,93%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


PKO BP ustawił w kurortach mobilne bankomaty

2010-07-18

Klienci PKO BP nie muszą bać się kłopotów z dostępem do gotówki na urlopie. Bankomaty znajdziemy na terenie całej Polski – od Ustrzyk Dolnych do Juraty. W słynnych miejscowościach wakacyjnych dostępne są bankomaty mobilne.

PKO BP ustawił w kurortach mobilne bankomaty

PKO BP dysponuje największą w Polsce własną siecią bezprowizyjnych bankomatów, w dużej ilości ponad 2,4 tys. urządzeń. Celowo z myślą o użytkownikach wyjeżdżających na urlop, bank umiejscowił w słynnych miejscowościach (w głównej mierze nadmorskich) dodatkowo urządzenia mobilne. W tym okresie wypoczynkowym można je odszukać:

  • we Władysławowie przy ul. Gen. Hallera 19
  • w Krynicy Morskiej przy ul. Gdańskiej
  • w Jastrzębiej Górze przy ul. Rozewskiej 1
  • w Mielnie przy ul. Kościuszki 9
  • w Świnoujściu przy ul. Żeromskiego 1
  • w Augustowie przy ul. Mostowej 3
  • w Skorzęcinie, w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Niedzięgiel.


W wymienionych powyżej lokalizacjach bankomaty PKO Banku Polskiego będą czynne przez cały okres wakacyjny.

Wśród przystępnych dla użytkowników PKO BP bezprowizyjnych bankomatów są też urządzenia przynależne do spółki eService wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Banku.

Niemal 830 bankomatów PKO BP posiada funkcję depozytową (dająca możliwość m.in. dokonanie wpłaty na konto bankowe, złożenie dyspozycji założenia lokaty czy złożenia dyspozycji przelewu). Depozyty składa się w wyznaczonych kopertach, które można wybrać z bankomatu czy zdobyć w placówce PKO Banku Polskiego.

Klienci PKO Banku Polskiego ochoczo używają głównej funkcji oferowanej przez bankomat: wypłaty gotówki. Przez pięć pierwszych miesięcy br. dokonali niemal 89 mln takich transakcji. Klienci entuzjastycznie korzystają też z opcji sprawdzenia salda konta bankowego, co udowadnia prawie 29 mln operacji. Zaciekawieniem cieszy się możliwość aktywacji karty płatniczej – skorzystało z niej 105 tysięcy klientów, oraz złożenia depozytu – skorzystało z niej ponad 63 tysięcy osób. Z możliwości doładowania komórki za pomocą bankomatu skorzystało niemal 180 tysięcy użytkowników PKO BP i pozostałych banków.


Zobacz więcej:
Podobne artykuły:

mSaver - sposób na regularne oszczędzanie mSaver - sposób na regularne oszczędzanie
Internetowy mBank wprowadza mSaver - program, którego zadaniem jest ułatwienie klientom systematycznego oszczędzania.

Im więcej wydajesz, tym więcej oszczędzasz
MultiBank wprowadza nowatorski program, który pomoże Polakom systematycznie oszczędzać podczas… wydawania pieniędzy. Po wybranych transakcjach bank sam przekaże część środków na nowy rachunek oszczędnościowy klienta.

Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard® Wymarzone wakacje dla posiadaczy Millennium MasterCard®
W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Czy znasz wszystkie możliwości karty kredytowej?
Karta kredytowa to nie tylko codzienne płatności, ale także możliwość zapłaty przelewem elektronicznym z rachunku karty kredytowej, za wszystkie zakupy, rachunki i faktury.

ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych ING BankMobile w gronie najlepszych polskich aplikacji mobilnych
ING BankMobile, aplikacja ING Banku Śląskiego na telefon iPhone, została wyróżniona przez jury konkursu Generation Mobile 2012. Celem konkursu było nagrodzenie ciekawych polskich produkcji mobilnych na iOS, Android i Windows Phone 7.

Bank BGŻ w nowej odsłonie - Konta osobiste z premią
Bank BGŻ umacnia pozycję w segmencie klientów detalicznych. Wprowadza zmiany – zarówno w komunikacji z klientami, jak i samych produktach. Od 1 marca rozpoczyna się kampania Konta osobistego z premią, przygotowana w oparciu o nowe założenia.

Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku Nowa oferta najtańszego na rynku iPada 2 dla klientów mBanku
Stałym klientom mBank proponuje nową ofertę iPada 2 z mobilnym internetem w sieci Play. Dzięki nowym, promocyjnym warunkom w mBanku można kupić tablet Apple z internetem najtaniej na rynku.

Ponad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBankuPonad 300 tys. użytkowników bankowości mobilnej mBanku
Już ponad 300 tys. klientów mBanku korzysta z dostępnych rozwiązań bankowości mobilnej, w tym lekkiej wersji serwisu transakcyjnego, aplikacji na iPhone’a i iPada oraz aplikacji na urządzenia wyposażone w system Android.

Konto mBank bez kuriera i formalności Konto mBank bez kuriera i formalności
mBank wprowadza możliwość założenia rachunku osobistego w sposób całkowicie zdalny, bez konieczności podpisywania umowy w obecności kuriera lub w punkcie sprzedaży.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Szybkie kredyty gotówkowe
Od ręki i bez zbędnych formalności. Wybierz i zamów kredyt on-line.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości