newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2021-11-26
USD4,1754+0,37%
EUR4,7038+0,75%
CHF4,5071+1,15%
GBP5,5597+0,23%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
301 Moved Permanently 301 Moved Permanently nginx


Tańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku Śląskim

2010-05-05

ING Bank Śląski obniżył opłaty za przelewy elektroniczne dla klientów z grupy Małych Firm. Zmiany obowiązują od 1 maja br.

Tańsze przelewy dla Małych Firm w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski obniżył opłatę za przelewy elektroniczne wychodzące poza Bank oraz zrezygnował z pobierania opłaty za przelewy elektroniczne do ZUS i US dokonywane przez klientów z segmentu Małych Firm. Zmiany dotyczą Konta z Lwem dla Małych Firm Direct, Konta z Lwem dla Małych Firm ZYSK oraz Konta z Lwem Direct dla wspólnot mieszkaniowych (zmiany nie obejmują KONTA ZYSK+).

Wprowadzone zmiany mają na celu zwiększenie konkurencyjności naszej oferty. Mamy nadzieję, że będzie to istotny atut sprzedażowy, szczególnie przy pozyskiwaniu nowych klientów - powiedział Tomasz Byczyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Rynkiem Klienta Detalicznego w ING Banku Śląskim.


źródło: www.ingbank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Deutsche Bank PBC dla mikrofirm
Porady prawne online oraz reklama firmy w Internecie - to nowa propozycja Deutsche Banku PBC dla mikrofirm posiadających konto internetowe dbNET Biznes.

Meritum Bank, miej konto firmowe nawet w 15 minut
Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą mogą otworzyć przez Internet konto dla swojej firmy w Meritum Banku nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Rachunek firmowy w FM Bank otworzysz zdalnie
FM Bank wprowadził nowe udogodnienie dla przedsiębiorców, którzy od dziś mogą otworzyć rachunek w pełni zdalnie na podstawie przelewu autoryzacyjnego z rachunku w innym banku.

MultiPakiet rachunek firmowy w MultiBanku
MultiPakiet dla Handlu i Usług to nowy rachunek firmowy dostępny w MultiBanku. Klienci, którzy z niego skorzystają, będą mogli miedzy innymi bezpłatnie wpłacać pieniądze w oddziałach MultiBanku

dbNET Biznes - bezpłatny rachunek internetowy dla firm
dbNET Biznes - nowy, bezpłatny rachunek internetowy dla mikrofirm oraz db Firma Plus - nowa oferta dla większych firm segmentu MSP

Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń Karta debetowa dla przedsiębiorców z pakietem ubezpieczeń
Dla Klientów planujących otwarcie rachunku firmowego z kartą debetową, którzy chcieliby szczególnie zadbać o swoje środki, Getin Bank przygotował bezpłatne ubezpieczenie.

Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw Nowa oferta Alior Bank dla mikroprzedsiębiorstw
Alior Bank, który już od ponad trzech lat jest prekursorem wielu istotnych zmian na rynku bankowym, po raz kolejny wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku Moja Firma – nowa oferta rachunków firmowych w Getin Banku
Przygotowana z myślą o zróżnicowanych potrzebach Klientów biznesowych nowa oferta czterech różnorodnych rachunków firmowych to możliwość dopasowania usług bankowych do profilu prowadzonej działalności.

Toyota Bank wprowadza do oferty konto firmowe z ochroną prawną
Toyota Bank jest jednym z pierwszych banków, który wprowadza do oferty konto dla firm,, które gwarantuje ochronę prawną firmy.

Prestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BPPrestiżowa karta Diners Club jest do dyspozycji dla użytkowników instytucjonalnych banku PKO BP
Jako pierwszy w kraju bank zapewnia małym i średnim organizacjom oraz klientom korporacyjnym korzystanie z luksusowej karty płatniczej Diners Club.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Pożyczka na mieszkanie
Wysokość kredytu ustalana indywidualnie Nie czekaj, sprawdź szczegóły lub od razu skontaktuj się z doradcą!

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości