newsy rss Konta firmowe
strona główna mapa strony kanały RSS

Kursy walut NBP 2020-07-02
USD3,9528-0,16%
EUR4,4659+0,44%
CHF4,1920+0,28%
GBP4,9500+0,93%

Promocje bankowe

Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach


Wiadomości
Redukcja emisji CO2. Przed szczytem UE znaleźliśmy sojuszników
Szczyt UE odbędzie się w Brukseli 23-24 października. Ma uzgodnić nowy cel redukcji emisji CO2 w UE po 2020 roku. Jak zareagował rynek walutowy na decyzję Rady Polityki Pieniężnej?
Rada Polityki Pieniężnej na dzisiejszym posiedzeniu obniżyła stopę referencyjną o 50 punktów bazowych i od jutra będzie ona wynosić 2,00 procent w skali rocznej. Minister zdrowia zdecyduje, co można sprzedać w sklepiku szkolnym
W projekcie nowelizacji ustawy zaproponowano zakaż sprzedaży żywności o dużej zawartości nasyconych kwasów tłuszczowych.
Gospodarka: Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji Donald Tusk znalazł się w arcytrudnej sytuacji


Twoje faktury w Citibank Online

2010-03-14

Citi Handlowy wprowadza do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online nową funkcję - eFaktury.

Twoje faktury w Citibank Online

Tym samym Bank udostępnia swoim klientom usługę Elektronicznej Prezentacji i Płatności Rachunków - BILIX, która pozwala na wygodne i szybkie opłacanie rachunków. Klienci Citi Handlowy nie muszą już zbierać papierowych faktur, a potem przepisywać z nich danych do systemu bankowości internetowej. Teraz rachunki mogą być przekazywane w formie elektronicznej bezpośrednio na konto klienta w Citibank Online, a klient może jednym kliknięciem zaakceptować lub odrzucić płatność.

Jako jedni z pierwszych na rynku, zaproponowaliśmy naszym klientom zamianę wyciągów papierowych na elektroniczne. Do tej formy korespondencji przekonało się już ponad 45% naszych klientów. Nie mam, więc wątpliwości, że usługa BILIX w równie krótkim czasie zdobędzie wśród klientów Citi Handlowy wielu zwolenników, tłumaczy Damian Zozula, Dyrektor Departamentu Usług Internetowych.

Z usługą BILIX klienci Citi Handlowy otrzymują możliwość wygodnego zarządzania opłatami za rachunki i faktury przez system bankowości internetowej Citibank Online. Rachunki za prąd, telewizję czy ubezpieczenie mogą opłacać jednym kliknięciem. Elektroniczne faktury dostarczane są do klienta poprzez Citibank Online jako wypełnione i nieedytowalne formularze elektroniczne. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że wysyłają zawsze właściwą kwotę na odpowiednie konto. Klienci Citi Handlowy zyskują także możliwość śledzenia historii swoich zobowiązań. W ten sposób bankowość elektroniczna Citi Handlowy staje się coraz bliższa centrum zarządzania domowymi finansami. "Usługa BILIX dostępna w Citibank Online daje klientom pełną kontrolę realizacji płatności. W pierwszej kolejności pozwala na zweryfikowanie poprawności wystawionej faktury, potem klienci mogą porównać jej wysokość z fakturami z poprzednich okresów, by wreszcie zdecydować o tym kiedy zapłacą zobowiązanie", dodaje Damian Zozula.

Obecnie w ramach nowej usługi w Citibank Online klienci będą mogli uregulować płatności za usługi dostarczane przez: Telewizję Nowej Generacji N, Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz dwie spółki należące do Polskiej Grupy Energetycznej - PGE Zakład Energetyczny Warszawa - Teren S.A. i PGE Zakłady Energetyczne Okręgu Radomsko- Kieleckiego S.A. Operatorem usługi Bilix jest Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

Szczegółowe informacje na temat nowych usług wprowadzanych do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online dostępne są na www.online.citibank.pl w sekcji Usługi > Citibank Online


źródło: www.citibank.plZobacz więcej:
Podobne artykuły:

Karta dla małych firm ze zwrotem 1% wydatków
Dobra karta do konta to rzecz niezbędna dla każdej małej firmy, szczególnie jeśli płacąc nią można dodatkowo zarobić.

Bank Pocztowy ma zamiar otworzyć pierwsze mikrooddziałyBank Pocztowy ma zamiar otworzyć pierwsze mikrooddziały
W placówkach pocztowych powstały się pierwsze mikrooddziały - wyjątkowe punkty z całą dostępnością do baz, systemów i aplikacji finansowych obsługiwane przez pracowników Banku Pocztowego.

Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy Naklejki zbliżeniowe w Citi Handlowy
Naklejka zbliżeniowa to dodatkowa karta do konta osobistego, która pozwala płacić za codzienne zakupy w łatwy i innowacyjny sposób.

Citi Handlowy specjalnie dla studentów Citi Handlowy specjalnie dla studentów
Citi Handlowy wprowadził ofertę bankową dla studentów. Na początek - konto internetowe CitiKonto Direct oraz Karta Kredytowa Citibank Student. Wraz z ofertą bank uruchamia specjalny program rekomendacji dla studentów.

Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku Limitowana edycja karty kredytowej Citibank z okazji 140-lecia Citibanku
Z okazji 140-lecia Citibanku w Warszawie S.A. powstała wyjątkowa edycja karty płatniczej ze zdjęciem jednej z pierwszych placówek banku.

Twoje faktury w Citibank OnlineTwoje faktury w Citibank Online
Citi Handlowy wprowadza do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online nową funkcję - eFaktury.


Informacje o nowościach:
Oferta banków:
Karty kredytowe
Najprostsza forma kredytu. Poznaj bogatą ofertę kart na polskim rynku.

Pieniądze dla Ciebie w każdej potrzebie!

Finansowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy

5 lat gwarancji niezmienności warunków Konto Wyższej Jakości